Wypożycz SUR-RON

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

WYPOŻYCZ

SKORZYSTAJ Z OPCJI WYNAJMU I BAW SIĘ ŚWIETNIE. ZERKNIJ PONIŻEJ, ZAPOZNAJ SIĘ Z MIEJSCÓWKAMI I SKORZYSTAJ Z SYSTEMU REZERWACJI ON-LINE LUB ZADZWON I UMÓW SIĘ NA KONKRETNY DZIEŃ I GODZINĘ.

 

 

 DO WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU BĘDZIEMY POTRZEBOWAĆ:

– ukończone 18 lat osoby wypożyczającej 

– dwa ważne dokumenty tożsamości i podpisanie umowy najmu

– kaucję w wysokości 500 zł / sztukę

 

Wypożycz ten pojazd na krótszy lub dłuższy okres sam lub ze znajomymi.

Może to być krótka przejażdżka lub dłuższa wyprawa.

Wytyczyliśmy kilka idealnych tras w Gliwicach, Obręb Wójtowa Wieś.

Mamy również do dyspozycji tor off-roadowy w górach w okolicy Wisły.

Skorzystaj więc z naszych sugerowanych miejsc do zabawy na Sur-Ronie.

Jeśli jednak preferujesz swoje miejscówki zabierz sprzęt gdzie chcesz. Możesz tam dojechać na wypożyczonym sprzęcie (musisz jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach zasięgu) lub zabrać go własnym środkiem transportu np. w góry na Weekend. Jest też opcja dowozu sprzętu do wskazanej lokalizacji. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na zakup tego niesamowitego pojazdu od Nas odejmiemy Ci kwotę jednego wypożyczenia/wynajmu od ceny zakupu. Możliwość odjęcia maksymalnie równowartości jednego wypożyczenia weekendowego (do 2 pełnych dni).

 

 

SUGEROWANE MIEJSCÓWKI DO JAZDY:
1. Wypad przez pola i łąki na hałdę enduro koło Kozłowa

Dojazd na hałdę odbywa się przez malownicze pola i łąki, można też drogą asfaltową przez wioskę Ostropa. Na miejscu czeka na Ciebie wiele tras o różnym stopniu trudności, hardcorowe zjazdy i podjazdy, kręte ścieżki w lesie i trochę ciekawych niespodzianek. Cała hałda porośnięta jest pięknymi brzozami. Miejscówka godna polecenia każdemu bez względu na stopień zaawansowania i umiejętności. Choć początkującym nie polecamy wszystkich ścieżek.

Plik trasy w formacie .GPX – kliknij tutaj prawym klawiszem pobierz jako.

 

2. Wypad dokoła poligonu wojskowego

Bardzo łatwa i lekka trasa dokoła i w pobliżu poligonu wojskowego. Wiedzie przez drogi szutrowe, polne oraz częściowo asfaltowe (np. drogą serwisową wzdłuż autostrady A4).

Plik trasy w formacie .GPX – kliknij tutaj prawym klawiszem pobierz jako.

3. Wypad przez „Wilcze doły” na tor motocrossowy/enduro

Wilcze doły to miejsce charakterystyczne i znane raczej wszystkim gliwiczanom. Ulubione miejsce gliwickiej Fauny i Flory, jak również ulubione miejsce przechadzek i przejażdżek dla okolicznej ludności. Jest również polem bitwy między Urzędnikami Miasta i jego mieszkańcami. Jednym słowem bardzo ciekawe miejsce. Mniej więcej w połowie znajduje się, stworzony i utrzymywany przez lokalnych fanatyków jazdy na motocyklach, mini tor motocrossowy usytuowany w pięknym zagajniku. Znajduje się tam kilka podjazdów, zjazdów, a nawet ostrych hopek. Warto tam zaglądnąć na surronie i trochę polatać, dając odetchnąć od hałaśliwych spalinówek tamtejszej zwierzynie.

Plik trasy w formacie .GPX – kliknij tutaj prawym klawiszem pobierz jako.

4. Wypad do Leboszowic przez malownicze lasy

Jeśli lubisz spokojne przejażdżki po lesie z dala od cywilizacji to jest to trasa dla Ciebie. Oczywiście przejażdżka taka nie musi być spokojna, wszystko zależy jak szybko lubisz. Poznaj miejsca piękne i dzikie w okolicy których nie miałeś okazji nigdy zobaczyć i przekonaj się jakie są piękne.

Plik trasy w formacie .GPX – kliknij tutaj prawym klawiszem pobierz jako

5. Wypad na Żernice i okolice

Jeśli lubisz spokojne przejażdżki po polnych i lesnych scieżkach z dala od cywilizacji to jest to trasa dla Ciebie. Oczywiście przejażdżka taka nie musi być spokojna, wszystko zależy jak szybko lubisz. Poznaj miejsca piękne i dzikie w okolicy których nie miałeś okazji nigdy zobaczyć i przekonaj się jakie są piękne.

Plik trasy w formacie .GPX – kliknij tutaj prawym klawiszem pobierz jako

6. Hardcorowy off-road na terenie poligonu

Mega miejsce do jazdy po mega ostrym terenie. Jest tam wszystko. Zasadniczo, przebywanie na tym terenie jest nielegalne. Grozi śmiercią lub kalectwem. Jeśli zostaniesz złapany i wtrącony do więzienia, nie dzwon do Nas.

7. BRENNA Tor motocrossowy w górach

Mega miejsce do jazdy po wymagającym górskim terenie na zupełnym legalu. Jest to teren prywatny więc poruszanie się w tym terenie nie wiąże się z koniecznoscią tłumaczenia się turystom i lesnikom z tego faktu. W górnej czesci terenu połóżony jest specjalny tor do jazdy na quadach i motocrosach, ponadto cały teren poszyty jest wieloma trasami z różnymi niespodziankami.  Do dyspozycji jest również wiata grillowa na kilkadziesiąt osób. Istnieje też mozliwosc zakwaterowania. Idealne miejsce na weekendy w doborowym towarzystwie. 

Wypożycz SUR-RON

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

WYPOŻYCZ