SZKOLENIA I WYJAZDY / BRENNA I OKOLICE
Uruchamiamy nową usługę związaną z organizacją wypraw górskich i szkoleń z jazdy enduro z wykorzystaniem pojazdów elektrycznych najnowszej generacji. W szczególności z wykorzystaniem pojazdów marki Sur-Ron Light Bee oraz rowerów elektrycznych z pełnym zawieszeniem zwanych dalej eMTB.
Organizowane wyjazdy (wyprawy) będą zawierały elementy szkolenia i doskonalenia techniki jazdy i skierowane są dla osób poczatkujących jak i średniozaawansowanych.
Głównym celem organizowanych wypraw jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz najnowszych osiągnięć w dziedzinie elektromobilności i możliwości jakie dają tego typu pojazdy elektryczne w życiu codziennym jak i w czasie wolnym od pracy.

W tym celu zaplanowaliśmy trasę po górach o długości do 30 km i bardzo zróżnicowanym terenie i poziomie trudności. Trasa zaplanowana jest tak aby w każdej chwili można było się z niej wyłączyć i zjechać do punktu startu.
Czas wyprawy wynosi od 3-5h w zależności od poziomu zaawansowania grupy, średniego tempa raz ilości i czasu postojów czy też przestojów z różnych powodów.
W zależności od ilości chętnych jesteśmy w stanie zorganizować maksymalnie do 15 rowerów elektrycznych eMTB. Na wyprawy zapraszamy również osoby posiadające własne rowery elektryczne.

JAZDA Z ELEMENTAMI SZKOLENIA NA SPECJALNYM TORZE USYTUOWANYM W GÓRACH W OKOLICY BRENNEJ
Dla osób chcących pojeździć motocrossami elektrycznymi marki Sur-Ron Light Bee po górach dajemy do dyspozycji sprzęt, ścieżki górskie oraz specjalny tor na specjalnie przygotowanym i wydzielonym do tego obszarze górskim, gdzie w sposób zupełnie legalny można szaleć na tego typu sprzęcie. W trakcie szkolenia będzie również czas na doskonalenie jazdy we własnym zakresie na bazie zdobytych informacji i wskazówek.

CENNIK:
SEZON LETNI od 15.04 do 14.10

SUR-RON LIGHT BEE / JAZDA PO GÓRACH / TOR
Cena:
180 min: 200 PLN (do 3h lub do wyczerpania pełnej baterii, w zależności co nastąpi pierwsze)
360 min: 350 PLN (wraz ze sprzętem udostępniamy ładowarkę lub drugą pełną baterię)

WYPRAWA NA eMTB + SZKOLENIE + OPIEKA PRZEWODNIKA
Cena:
Aby wyprawa była możliwa niezbędne jest uczestnictwo min. 4 osób.

350 zł / osoba
W cenie: na cały dzień rower elektryczny, szkolenie, opieka przewodnika.
80 zł / osoba
Dla osób z własnym rowerem elektrycznym

Kup SUR-RON

WYBIERZ WERSJĘ DLA SIEBIE!

Przetestuj SUR-RON

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ!

UMÓW SIĘ I PRZETESTUJ

Wypożycz SUR-RON

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

WYPOŻYCZ